KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15904214

nr 1590 4214

Pelle Engman

(1948-1973), Sverige

Djur. Signerad, daterad -99. Blandteknik. Bladets mått: 56x75 cm, yttermått inklusive ram: 72x94 cm

Pelle Engman, svensk grafiker, fotograf och målare född 1948, död 1973.

Utrop:

600 kr

måndag 15 januari 2024
kl 20:17:03

Pelle Engman

Läs mer om Pelle Engman